Pago – Szuka domu!

Witamy, po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w odnalezieniu domu dla pieska Pago.

Piesek został znaleziony ponad trzy tygodnie temu w okolicach Pogorii w lesie z urazem nogi. Jest to mieszaniec wilczura, ma około 1,5 roku / 2 lat.

Z tego względu, że osoba która go odnalazła nie miała możliwości przygarnięcia do swojego domu niestety trafił on do schroniska w Chorzowie.
Weterynarz w obiekcie po zbadaniu psa powiedział, że ma on zadawniony uraz tylnej prawej łapki (niestety nie była możliwa do wykonania w schronisku z powodu braku funduszy). W związku z powyższą informacją osoba, która odnalazła Paga postanowiła na własny koszt zoperować pieska.

Ostatecznie w poniedziałek – tj. 30/07/2012 został on odebrany ze schroniska. W tym samym dniu pies przeszedł operację nogi (operacja przeprowadzana przez doktora Fabisza w Chorzowie).
Po operacji Pago od razu trafił do lekarza doktora Klorygi z Dąbrowy Górniczej. Przez prawie dwa tygodnie Pago był pod wspaniałą opieką doktora Klorygi oraz całego personelu.

Pago w tym momencie żyje w domu zastępczym i oczekuje na nową kochającą rodzinę. Jest on ufny, spokojny i posłuszny.

W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny!

 

 

Pomożesz? Udostępnij... Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someone